Sedm důvodů, proč si vybrat právě lékárnu FN Olomouc

1. Máme nejnižší doplatky

Pravidelně provádíme důkladnou cenovou kontrolu u veškerých léčiv a nastavujeme pro vás nejnižší možné doplatky.

2. Jsme po ruce a máme NON-STOP provoz

Pro váš komfort jsme v nemocničním areálu vybudovali novou budovu Hlavní lékárny s prostornou a prosvětlenou oficínou (budova Z). Své léky si můžete vyzvednout také v Lékárně 24 s nepřetržitým provozem ve vestibulu budovy A nad Urgentním příjmem.

3. Z ambulance rovnou k nám

Naši otevírací dobu jsme sladili s provozem ambulancí FNOL a stejně tak i sortiment léků souhlasí s těmi, které jsou v našich ambulancích předepisovány. Léky si u nás můžete vyzvednout:
v Hlavní lékárně v pracovních dnech od 7.30 do 17.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 12.00 v Lékárně 24 každý všední den pd 7.30 do 15.30 hod. následně přes pohotovostní okénko NON-STOP (vč. státních svátků a víkendů) výdej zdravotnických potřeb v Hlavní lékárně od 7.30 do 16.00 hod. (pouze v pracovní dny)

4. Léky připravujeme na počkání

Naše specializované laboratoře Hlavní lékárny pro vás připraví široké spektrum mastí, kapek, sirupů, mazání, čípků a tobolek bez jakéhokoliv omezení, navíc bez dlouhého čekání, zpravidla během několika desítek minut. Nejčastěji předepisovaná připravovaná léčiva jsou dostupná na počkání.

5. Zajistíme speciální léčiva

Jako specializované pracoviště dokážeme kromě běžně dostupných léčiv zajistit také méně obvyklá léčiva nebo léky individuálně dovážené ze zahraničí. Sami připravujeme i léky technologicky náročné, léky atypické nebo léky dnes již vzácné, které nejsou v běžných lékárnách dostupné.

6. Dodáme i zdravotnické potřeby

V rámci našich služeb si u nás můžete vybrat také ze široké nabídky zdravotnických prostředků, jako jsou hole, berle, ortézy, paruky a další pomůcky. Výdejna zdravotnických potřeb v Hlavní lékárně je vám k dispozici každý všední den od 7.30 do 16.00 hodin.

7. Nabízíme poradenství

Našim zákazníkům poskytujeme informační a poradenský servis v oblasti nežádoucích účinků a rizik spojených s užíváním nebo aplikací léčiv, sledujeme pro vás také veškeré farmaceutické novinky. V prostorách hlavní budovy lékárny je vám k dispozici konzultační místnost, ve které vám rádi diskrétně poskytneme konzultaci.