V Hlavní lékárně FN Olomouc - oddělení zdravotních potřeb je možné zakoupit veškerou obuv ze širokého sortimentu značek FORcare a Schu‘zz, které je možné využít jako pracovní i volnočasovou obuv. 

  • V lékárně lze obuv vyzkoušet a zakoupit za zvýhodněnou cenu oproti oficiálnímu e-shopu www.forcare.cz, kde najdete kompletní nabídku, z které můžete vybírat (včetně všech novinek).
  • Pokud si vyberete typ, velikost nebo barvu, která není přímo v lékárně k dispozici, objednáme ji a do dvou pracovních dní je obuv možné vyzvednout (bez nutnosti platit dopravu).
  • Obuv můžete platit zaměstnaneckou kartou.

Přijďte si vybrat vaše nové pohodlné (nejen) pracovní boty do Hlavní lékárny FN Olomouc.

FORcare  je nová česká značka, která vznikla proto, aby do zdravého obouvání vnesla barevnost a rozmanitost. Posláním značky FORcare je nabízet obuv, která je nejen funkční a pohodlná, ale také upoutá pozornost svým designem, vzory a barvami. Díky anatomicky tvarované a vyměkčené stélce působí preventivně a terapeuticky nejen na klenby chodidla a je vhodná ke každodennímu nošení.

Schu’zz je francouzský výrobce barevné a hravé obuvi z materiálu EVA, která se přizpůsobí vašim aktivitám za dodržení bezpečnostních předpisů. Obuv značky Schu‘zz nosí jak profesionálové na pracovišti, tak běžní uživatelé pro volný čas.